Likvidace nebezpečného hmyzu na LDT Bílá Skála

Na žádost OPIS vyjela jednotka 6.7.2015 16:30 s vozidlem CAS 20 RTHP 1+4 na místo události.Průzkumem jednotka zjistila že ,se jedná o vosí hnízdo u vchodu do jídelny. Jednotka zlikvidovala vosí hnízdo v zemi pomocí vody a zasypáním kamením a pískem. Po ukončení zásahu se jednotka vrátila na základnu.Během zásahu nedošlo ke zranění zasahujících hasičů ,ani k poškození výjezdové techniky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jakub Šmol. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>