Požár travního porostu ve Vojířově

Na žádost OPIS vyjela jednotka 3.7.2015 16:04 s vozidlem CAS-20 T-815 1+5 na místo události.Jednotka průzkumem zjistila že se jedná o požár trávy 30 X 20 m.Jednotka provedla uhašení pomocí vysokotlakého ,a 2C proudu z CAS. Jako posilová jednotka byla povolána další CAS z SDH Nová Bystřice.Na místo se dostavila jednotka HZS JčK UO J.Hradec s vozidlem CAS 30 T- 815 a Trambus ze St.Města .Po ukončení se jednotka vrátila zpět na základnu.Během zásahu nedošlo ke zranění zasahujících hasičů,ani k poškození výjezdové techniky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jakub Šmol. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>