Požár 6ti balíků sena ve Vojířově

Na žádost OPIS vyjela jednotka 30.6.2015 17:30 s CAS 20 T 815 1+2 obce Nový Vojířov. Po příjezdu na místo zásahu, bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o požár 6 ks balíků sena. Jednotka provedla uhašení pomocí vysokotlaku z CAS. Po ukončení zásahových prací se jednotka vrátila zpět na svou základnu. Během zásahu nedošlo ke zranění zasahujících hasičů, ani k poškození výjezdové techniky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jakub Šmol. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>