Kontaminovaná studna

Na žádost místostarosty jednotka vyjela 8.6.2015 16:40 s vozidlem CAS 20 T-815 Ternno 1+2 na místo události.Průzkumem jednotka zjistila ,že bude zapotřebí vyčistit studnu.Jednotka provedla vysátí studně pomocí ejektoru z CAS.Po ukončení se jednotka vrátila zpět na základnu.Během zásahu nedošlo ke zranění zasahujících hasičů,ani k poškození výjezdové techniky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jakub Šmol. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>