Transport pacienta pro ZZN JH

Na žádost KOPIS, vyjela jednotka 17.5.2015 2:00 s vozidlem DA – 8 L1Z VW Transortér 1+7 na místo události. Jednotka po příjezdu na místo zásahu průzkumem zjistila, se jedná o spolupráci s osádkou ZZS při snesení pacienta z 1 N.P. v ul. Nádražní 534. Jednotka provedla snesení pacienta ve vakuových nosítkách do vozidla ZZS. Po ukončení zásahu se jednotka vrátila zpět na základnu. Během zásahu nedošlo ke zranění zasahujících hasičů, ani k poškození výjezdové techniky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jakub Šmol. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>