Pomoc pro ZZN JH

Na žádost OPIS vyjela jednotka 17.4.2015 6:20 s vozidlem WV Transporter 1+4 na místo události.Po příjezdu na místě již zasahovala ZZS J.Hradec po domluvě s lékařem jednotka provedla vynesení pacienta. Po ukončení se jednotka vrátila zpět na základnu.Během zásahu nedošlo ke zranění zasahujících hasičů ,ani k poškození výjezdové techniky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jakub Šmol. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>