Úklid vozovky po nehodě

Na žádost OPIS vyjela jednotka 2.3.2015 17:50 s vozidlem CAS- 20 T-815 1+2 na místo události.Na místě se již nacházela hlídka OO PČR N. Bystřice po domluvě VZ s hlídkou PČR proveden úklid vozovky od provozních kapalin s vozidla Suzuki Vitara . Po ukončení se jednotka vrátila zpět na základnu.Během zásahu nedošlo ke zranění zasahujících hasičů ,ani k poškození výjezdové techniky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jakub Šmol. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>